Apie mus

 

Greitas aptarnavimas – nes, per 1 darbo dieną:

  • Atsakome Jums į paslaugų užklausimą;
  • Turime galimybę surinkti komandą bei pradėti dirbti Jūsų objekte;
  • Išsprendžiame bet kokį iškilusį klausimą.

Kokybės vadyba
Esame pirmieji ir  vieninteliai Lietuvoje, kurie įsidiegėme specialiai mums sukurtą elektroninę apsaugos darbuotojų patikrinimo sistemą. Ši sistema garantuoja nuolatinį darbuotojų budrumą, bei galimybę patikrinti būseną objekte bet kuriuo paros metu. Plačiau apie sistemą mielai papasakosime susitikimo metu.

Prevencijos skyrius

Mūsų įmonė užsiima nuolatine darbuotojų bei objektų kontrole, tam esame įsteigę atskirą prevencijos skyrių. Jo darbuotojai atlieka patikrinimus objektuose, ypatingai naktimis, taip siekiant užkirsti kelią bet kokiems neleistiniems veiksmams. Prevencijos skyrius jums taip pat pasitarnaus norint patikrinti jūsų pačių darbuotojus - siūlome neplanuotus patikrinimus alkotesteriu, leidimų tikrinimus ir kitas prevencijos priemones.

Darbo specializacija
Kiekvienai mūsų teikiamai paslaugai yra priskirti konkrečiai tos srities vadovai bei specialistai, taip Jums užtikriname aukščiausią kompetenciją bei galimybę pasiūlyti netgi nestandartinių sprendimų Jūsų objekte. 

Atsakomybė ir draudimas
Nuo tos minutės, kai su Jumis pradedame dirbti mes, prisiimame visą objekto saugos atsakomybę. Garantuojame ne tik 300.000 EUR civilinį draudimą, tačiau ir visiškai atsakome už darbuotojus, tinkamą Jūsų svečių priėmimą. Apsiėmę saugoti konkretų objektą, visada išanalizuojame galimus apsaugos pažeidimus ir užtikriname jų pašalinimą.

Lietuvių