Priešgaisrinės sistemos

PRIEŠGAISRINĖS SISTEMOS

Priešgaisrinių sistemų paskirtis – nuolatos analizuoti kontroliuojamų patalpų būseną ir, gaisro atveju, skelbti garsinį pavojų, apie tai informuoti reikiamas tarnybas ir įjungti priešgaisrines sistemas (automatinio gesinimo, evakuacinę ir kitas). 

Gaisrinę signalizaciją sudaro jutikliai (dūminiai, temperatūriniai, dujų nuotėkio ir kt.), aliarmo būsenos indikavimo priemonės (aliarmo sirenos, skambučiai), gaisro pavojaus mygtukai.

Priešgaisrines sistemas įrengiame visoje Lietuvoje, kiekvienu atveju pritaikydami prie Jūsų individualių poreikių.

 

PRIEŠGAISRINĖS IR PLIENINĖS DURYS

Priešgaisrinės bei plieninės durys NINZ yra optimalus sprendimas privatiems namams, daugiabučiams, komerciniams, pramoniniams ir visuomeninės paskirties pastatams. Ugniai atsparios durys yra nedegios iki 30 ar 60 min.

Vokiškos kokybės durys pagamintos iš cinkuotos ir gruntuotos plieninės, su antikorozine apsauga, skardos su izoliaciniu nedegios vatos užpildu, durys garantuoja apsaugą nuo aplinkos poveikio, ugnies ir dūmų. Tinko imitacijos paviršius yra nesibraižantis, durų konstrukcija stabili ir patikima. Kompektuojamos kartu su durų rėmu. Pagal pageidavimą, galite rinktis vienvėres arba dvivėres, su papildomais priedais ar aksesuarais, plienines duris. Visos durys yra pilnai reversinės (gali būti ir kairinės, ir dešininės).

 

 

UŽSAKYKITE PRIEŠGAISRINES SISTEMAS:

Lietuvių