Naujienos

2014.04.01 Išspausdintas E.Rajunco straipsnis apie skolų administravimą

Apsaugos Verslo Grupės leidžiamame žurnale "Rizikos Faktorius", balandžio mėnesio numeryje pasirodė ES SECURITY įmonės vadovo Edvino Rajunco straipsnis itin aktualia tema apie greitesnį, patogesnį bei efektyvesnį skolų administravimo metodą ne tik saugos tarnybose, tačiau ir kito veiklos pobūdžio

2013.09.01 Įsidiegėme pirmąją Lietuvoje elektroninę darbuotojų patikros sistemą

Nuo rugsėjo mėnesio strartuojame su įdiegta pirmąja Lietuvoje apsaugos darbuotojų patikros sistema! Ši sistema ne tik padės užtikrinti nuolatinį apsaugos darbuotojų budrumą poste, tačiau galėsime visada patikrinti statusą objekte konkrečią datą ir netgi valandą.

2013 12 09 "ES SECURITY" saugojo "Metų automobilio 2014" rinkimus

Š.m. Gruodžio 9 dieną įvyko jau tradiciniu tapęs "Metų automobilio" 2014 renginys.

"ES Security" buvo patikėta saugoti "Metų automobilo 2014" rinkimuose nominaciją teikusią bei prabangių dizainerio namų suknele pasipuošusią Ingridą Kazlauskaitę. Pateikiame reportažą iš pirmų lupų:

2013.06.01 Pasirodė E.Rajunco straipsnis apie darbuotojų atranką

Apsaugos Verslo Grupės leidžiamame žurnale "Rizikos Faktorius", birželio mėnesio numeryje pasirodė ES SECURITY įmonės vadovo Edvino Rajunco straipsnis itin aktualia tema apie sėkmingą darbuotojų atranką ne tik saugos tarnybose, tačiau ir kito veiklos pobūdžio įmonėse.

Puslapiai